Foglalás
Hírlevél
E-mail
Csak egy csend-darabkát
Szeretnék a mindennapok édességéből…
A lelked vágyát, amikor minden belém vág…
Legyen a kezed érintése oltalom, áldás.
Mert minden éjjel meghalok és
Hajnalban feltámasztanak az angyalok…
A te ölelésedet pergetik szitálón
A halk ködök szemeimre és
Ármányok álszentsége fullaszt…
Hűvös a szél és lassan itt az ünnep.
Szárnyakat és szivárványt
Lopni, elvenni nem lehet akarattal…
Csak egy szeletke, szavakkal
Teleszórt parazsat kívánok…
Tedd jól a szívemre, aztán
Felveszem a nyári kalapom,
Felnézek az életemre…
Ölet az öled.
Mondd, hogy elbírok minden követ!
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.