Hajnalban feltámasztanak az angyalok…

Csak egy csend-darabkát

Szeretnék a mindennapok édességéből…

A lelked vágyát, amikor minden belém vág…

Legyen a kezed érintése oltalom, áldás.

Mert minden éjjel meghalok és

Hajnalban feltámasztanak az angyalok…

 

A te ölelésedet pergetik szitálón

A halk ködök szemeimre és

Ármányok álszentsége fullaszt…

Hűvös a szél és lassan itt az ünnep.

Szárnyakat és szivárványt

Lopni, elvenni nem lehet akarattal…

 

Csak egy szeletke, szavakkal

Teleszórt parazsat kívánok…

Tedd jól a szívemre, aztán

Felveszem a nyári kalapom,

Felnézek az életemre…

Ölet az öled.

 

Mondd, hogy elbírok minden követ!

Oszd meg a cikket